Za nami konferencja E-MRM w Katowicach o wyzwaniach młodzieżowych rad
Relacja z konferencji „Wyzwania w działalności MRM-ów” 24 października w Katowicach w projekcie E-MRM: prezentacja platformy, panel o wyzwaniach rad oraz warsztaty z komunikacji i kompetencji obywatelskich. Udział radnych z całej Polski; współfinansowanie Unii Europejskiej.








