Trzecie spotkanie projektu Yes We Can! w Polsce

Trzecie spotkanie projektu Yes We Can! w Polsce

Właśnie zakończyliśmy kolejne międzynarodowe spotkanie naszego projektu Yes We Can!. Pomimo trudnej sytuacji udało nam się spotkać w Chorzowie z naszymi partnerami z Turcji, Grecji, Czech i Polski. Omówiliśmy wszelkie niezbędne kwestie administracyjne i następne kroki, które musimy podjąć w celu realizacji naszego projektu.

Wchodzimy właśnie w trzeci etap naszych działań, w którym przygotowujemy publikację dla edukatorów osób starszych wspomagającą ich działalność zawodową. Podręcznik zostanie oparty na badaniach na temat potrzeb osób starszych w trakcie ich procesu nauki, poziomu i jakości ich kompetencji cyfrowych oraz metod pedagogiki P. Freire, które właśnie zakończyliśmy.
 
Yes We Can! jest trzyletnim projektem współfinansowanym w ramach programu Erasmus+. Jego celem jest rozwijanie kompetencji cyfrowych wśród seniorów i wspieranie edukatorów osób dorosłych uczących o technologiach informacyjno-komunikacyjnych. Działania projektowe dążą do stworzenia aplikacji mobilnej dedykowanej osobom starszym i platformy dla edukatorów.
 
Więcej informacji o projekcie znajdziesz w jego opisie. Zajrzyj też na naszego Facebooka i bądź na bieżąco!
No Comments

Post A Comment